Apie mus

Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę Giftella! Čia rasite daug personalizuotų dovanų, dovanų rinkinių ypatingoms progoms ir dar daugiau. Mūsų asortimente rasite dovanų visoms kūdikių, vaikų, moterų ir vyrų gyvenimo šventėms. Jeigu nerandate tobulos dovanos, parašykite mums ir sukursime ją kartu! Kiekvienam mūsų produktui skiriame daug dėmesio ir kruopštumo.

• Kodėl būtent mes?

Šią veiklą įkūriau su didžiuliu entuziazmu, nes nuoširdžiai tikiu dovanų magija. Man visuomet buvo ypatingai svarbu rasti tobulą dovaną artimiesiems. Net kai būdavau labai pavargusi, dovanų planavimas ir pakavimas buvo tikras malonumas bei geriausias poilsio būdas. Dabar noriu pasidalinti šia aistra su Jumis ir padėti sukurti magiškas akimirkas Jūsų šeimos ir draugų rate.

• Mūsų pasiūlymas:

Mūsų parduotuvėje rasite unikalias, rankų darbo dovanas, kurios atspindi aistrą dovanoms, kurią jaučiame. Siūlome personalizuotus gaminius, kurie taps ypatinga dovana, rodančia Jūsų nuoširdų rūpestį. Be to, mūsų dovanų rinkiniuose rasite kruopščiai atrinktas dovanas, tinkančias įvairioms progoms ir atitinkančias skirtingas asmenybės savybes.

• Mūsų misija:

Mes norime kurti džiaugsmą ir šventės jausmą kiekvieno mūsų kliento gyvenime. Mūsų tikslas - padaryti Jūsų šventes dar ypatingesnes ir prisidėti prie šypsenų skleidimo. Juk taip gera gauti apgalvotą ir gražiai supakuotą dovaną! Kiekvieną dieną dirbame siekdami patobulinti Jūsų patirtį su mumis ir suteikti vertės kiekvienam mūsų kūriniui.

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje ir leidote mums dalyvauti Jūsų svarbiausiose akimirkose. Kiekvienas mūsų produktas gimsta su meile ir mes laukiame galimybės pasidalinti ja su Jumis.

Iki pasimatymo!

WeLoveLithuania

Giftella– tai šeimos dirbtuvėlės, gimusios iš didžiulės meilės kūrybai, veikiančios visus metus. Čia rasite pačias gausiausias Lietuvoje kalėdines dėžutes vaikams....

Skaityti daugiau...